ORTAOKUL ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

                                            ÇANAKKALE ÖZEL ORTAOKULU 
2019-2020 ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ
BRANŞI ADI SOYADI GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ
1. GÜN SAAT 2. GÜN SAAT
Okul Müdürü Davut YILMAZ Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Müdür Yardımcısı /         Fen Bilimleri  Öğretmeni Zeliha ÖNER Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Rehber Öğretmen /Ortaokul Demet KANKAYA Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Ölçme Değerlendirme Öğretmeni Barış AKGÜN Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Sosyal Bilgiler HAKAN KANALAN Salı 15.10-15.50 Perşembe 09.55-10.35
Sosyal Bilgiler SİNEM ÇAVUŞOĞLU Perşembe 13.20-14.00 Cuma 11.45-12.25
Türkçe TUBA AYDEĞER Salı 09.55-10.35 Cuma 13.20-14.00
Türkçe NİLAY TAŞKIN Salı 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
Türkçe YUSUF KAYA Perşembe 14.15-14.55 Cuma 14.15-14.55
Din Kültürü ve A. B. BARIŞ GÜDÜCÜ Salı 11.45-12.25 Cuma 09.55-10.35
Bilişim  CAFER AHMET ÇINAR Pazartesi 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
Matematik HASRET BURÇİN DOĞRU Pazartesi 15.10-15.50 Cuma 11.45-12.25
Matematik SELİN USLU Perşembe 11.45-12.25 Cuma 09.55-10.35
Matematik FİLİZ MEYDAN Pazartesi 09.55-10.35 Cuma 11.45-12.25
Matematik AYŞİN KÜZECİ Çarşamba 14.15-14.55 Perşembe 15.10-15.50
Fen Bilimleri SEMRA CANKURTARAN Perşembe 09.55-10.35 Cuma 10.50-11.30
Fen Bilimleri DİDEM YARAŞIR ERKAN Çarşamba 10.50-11.30 Cuma 15.10-15.50
Fen Bilimleri BEGÜM BÜYÜKACAROĞLU Pazartesi 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
İngilizce ASLI AŞKIN Perşembe 13.20-14.00 Cuma 13.20-14.00
İngilizce ALİYE KARAKAŞ Salı 14.15-14.55 Çarşamba 13.20-14.00
İngilizce EDA GİZLİ Pazartesi 10.50-11.30 Salı 10.50-11.30
İngilizce EMİNE BOZ Salı 09.55-10.35 Çarşamba 10.50-11.30
İngilizce BUSE GÖÇMEN Salı 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
İngilizce DUYGU ÇAVUŞOĞLU Çarşamba 13.20-14.00 Perşembe 13.20-14.00
İngilizce AYŞE HELEN ÖZER Perşembe 09.00-09.40 Cuma 13.20-14.00
İngilizce SARAH JANE SEVEN Pazartesi 09.55-10.35 Çarşamba 10.50-11.30
Almanca AYŞE KÜBRA ÖZTEKİN Pazartesi 09.55-10.35 Cuma 09.55-10.35
Almanca DİLEK ALTINIŞIK Salı 09.55-10.35 Perşembe 09.55-10.35
Görsel Sanatlar NUR KÜÇÜKSÖYLEMEZ Pazartesi 10.50-11.30 Çarşamba 10.50-11.30
Müzik HAKAN ÇALIŞKAN Pazartesi 10.50-11.30 Çarşamba 10.50-11.30
Beden Eğitimi GÖKSEL BULUT Pazartesi  11.45-12.25 Çarşamba 11.45-12.25
Beden Eğitimi GİRAY ORHAN Pazartesi  11.45-12.25 Çarşamba 11.45-12.25
NOT: Yukarıdaki çizelgede okulumuzda görevli öğretmenlerimizin velilerimizle görüşecekleri günler ve saatler yer almaktadır. Öğretmenlerimizin diğer zamanlarda derse girdiğini ve öğrencilerimizin eğitimine zaman ayırdıklarını düşünerek lütfen belirtilen gün ve saatlerde gelmeye çalışınız. Çok acil görüşmelerinizi her zaman yapabilirsiniz.