ANAOKULU VE İLKOKUL ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

2019-2020 ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ
BRANŞI ADI SOYADI GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ
1. GÜN SAAT 2. GÜN SAAT
Okul Müdürü Davut YILMAZ Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Müdür Yardımcısı  Nazan KÖKSAL Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Rehber Öğretmen /Anaokulu Buket ESİN Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Rehber Öğretmen /İlkokul Burcu KÖSE Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Ölçme Değerlendirme Öğretmeni Barış AKGÜN Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
PYP Koordinatörü Pınar USTA Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Ana A Sınıf Öğr. Sultan KORKMAZ Pazartesi 13.20-14.00 Salı 13.20-14.00
Ana B Sınıf Öğr. Serap MUTLUSOY Pazartesi 14.15-14.55 Perşembe 14.15-14.55
Ana C Sınıf Öğr. Meral ERTÜRK Salı 10.50-11.30 Perşembe 10.50-11.30
Ana D Sınıf Öğr. Belma GACAL Perşembe 11.45-12.25 Cuma 13.20-14.00
Ana E Sınıf Öğr. Selma TOMAÇ Pazartesi 10.50-11.30 Cuma 09.55-10.35
Ana F Sınıf Öğr. Çiğdem ERDUR Pazartesi 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
 Sınıf Öğr.Bl. Bşk.Satranç Öğr. Remzi BELİK Salı 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
1/A Sınıf Öğr. Sibel MEŞE Pazartesi 14.15-14.55 Perşembe 12.25-13.05
1/B Sınıf Öğr. N.Afra KÜPLÜ Pazartesi 13.20-14.00 Perşembe 13.20-14.00
1/C Sınıf Öğr. Havana ÇOBAN Çarşamba 14.15-14.55 Perşembe 10.50-11.30
2/A Sınıf Öğr. Handan KARATAN Pazartesi 15.10-15.50 Çarşamba 15.10-15.50
2/B Sınıf Öğr. Dilara AVCIBAŞI Pazartesi 12.25-13.05 Çarşamba 13.20-14.00
2/C Sınıf Öğr. Kübra ÖZKAN Pazartesi 14.15-14.55 Perşembe  12.25-13.05
3/A Sınıf Öğr. Seda SOYDAŞ Pazartesi 12.25-13.05 Salı 12.25-13.05
3/B Sınıf Öğr. Pervin KURULAR Pazartesi 13.20-14.00 Perşembe  10.50-11.30
3/C Sınıf Öğr. Özge BİLİR YETKİN Salı 12.25-13.05 Çarşamba 12.25-13.05
3/D Sınıf Öğr. Tuğçe ÇİÇEKLİYURT Salı 10.50-11.30 Perşembe 10.50-11.30
4/A Sınıf Öğr. Zeki GÜDER Salı 14.15-14.55 Cuma 14.15-14.55
4/B Sınıf Öğr. Hayriye ERKUL Pazartesi 12.25-13.05 Perşembe 10.50-11.30
4/C Sınıf Öğr. Nevzat KARAKUZ Salı 10.50-11.30 Perşembe 13.20-14.00
İngilizce Fatma GÜNDOĞDU Salı 16.05-16.45 Cuma 16.05-16.45
İngilizce Kübra ERDEM Salı 16.05-16.45 Cuma 16.05-16.45
İngilizce Pelin KORKMAZ Pazartesi 16.05-16.45 Cuma 16.05-16.45
İngilizce Ekin KANAR Salı 16.05-16.45 Cuma 16.05-16.45
İngilizce Feyza TUŞ Çarşamba 13.20-14.00 Perşembe 13.20-14.00
İngilizce Helen ÖZER Salı 10.50-11.30 Cuma 13.20-14.00
İngilizce Sarah SEVEN Salı 13.20-14.00 Çarşamba 10.50-11.30
Yab. Diller Bl.Bşk. Aslı AŞKIN Perşembe 09.00-09.40 Perşembe 12.25-13.05
Almanca Ayşe Kübra ÖZTEKİN Salı 09.55-10.35 Çarşamba 09.55-10.35
İngilizce Shahla AMİRAMJADİ Pazartesi  16.05-16.45 Perşembe 10.50-11.30
Yaratıcı Drama Mehtap BEDİZCİ Çarşamba 14.15-14.55 Cuma 11.30-12.25
Ekoloji Nihan KÖRPE Çarşamba 09.55-10.35 Perşembe 10.50-11.30
Çocuk Yogası Burcu TOPAL Salı 12.25-13.05 Cuma 15.10-15.50
Dans B.Lale ARAZ Pazartesi 09.55-10.35 Cuma  09.55-10.35
Görsel Sanatlar Melike DOĞAN Pazartesi 09.55-10.35 Cuma  15.10-15.50
Seramik Tülay CANTÜRK Pazartesi  12.25-13.05 Perşembe  15.10-15.50
Beden Eğitimi Göksel BULUT Salı  15.10-15.50 Cuma  15.10-15.50
Beden Eğitimi Banu UZ Pazartesi 09.55-10.35 Perşembe  09.00-09.40
Müzik Şeyma ÖZOĞUL Pazartesi 09.55-10.35 Perşembe 13.20-14.00
Müzik Hakan ÇALIŞKAN Pazartesi 10.50-11.30 Cuma 10.50-11.30
NOT: Yukarıdaki çizelgede okulumuzda görevli öğretmenlerimizin velilerimizle görüşecekleri günler ve saatler yer almaktadır. Öğretmenlerimizin diğer zamanlarda derse girdiğini ve öğrencilerimizin eğitimine zaman ayırdıklarını düşünerek lütfen belirtilen gün ve saatlerde gelmeye çalışınız. Çok acil görüşmelerinizi her zaman yapabilirsiniz.