ÖZEL FEN LİSESİ ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

T.C.

ÇANAKKALE ÖZEL FEN  LİSESİ

2019-2020 ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

BRANŞI ADI SOYADI

GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

1.GÜN SAAT 2.GÜN SAAT
Okul Müdürü Nail Yurdakul GÜLŞEN Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Fen Lisesi Müdür Yardımcısı/Matematik Öğretmeni Gürbüz TÜRKER Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
 Rehber Öğretmen Berna ÇOLAK Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Rehber Öğretmen Gülay KARTAL Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Ölçme Değerlendirme Arzu AKTAŞ Hafta içi mesai saatleri içerisinde randevu alınarak
Türk Dili ve Edebiyatı Selin SUNAL KAYABAŞ Pazartesi 10.00-11.00 Çarşamba 10.00-11.00
Türk Dili ve Edebiyatı Özgül KELOĞLU Pazartesi 09.30-10.30 Perşembe 09.30-10.30
Türk Dili ve Edebiyatı Serap KAYA Pazartesi 11.00-12.00 Salı 11.00-12.00
Türk Dili ve Edebiyatı Embiye GÜNEŞ  Pazartesi 11.00-12.00 Çarşamba 13.00-14.00
Matematik Ali İhsan ALTIN Pazartesi 13.00-14.00 Salı 11.00-12.00
Matematik Tuğba Duran ÖZTAŞ Pazartesi 14.00-15.00 Cuma 15.00-16.00
Matematik Özgür PEKTAŞ Salı 13.00-14.00 Cuma 13.00-14.00
Matematik Neriman KÜÇÜKER Pazartesi 11.00-12.00 Çarşamba 14.00-15.00
Matematik Ayşe Çiğdem YURTTAŞ Pazartesi 10.00-11.00 Çarşamba 10.00-11.00
Biyoloji Ahu BİNİCİ ERKMEN Çarşamba 11.00-12.00 Perşembe 15.00-16.00
Biyoloji Hatice BALAMUR Çarşamba 14.00-15.00 Cuma 14.00-15.00
Fizik Fatma SEVEN Salı 10.00-11.00 Cuma 10.00-11.00
Fizik Kazım GÜLER Çarşamba 09.30-10.30 Perşembe 15.00-16.00
Kimya Aslı AYDOĞAN Pazartesi 11.00-12.00 Çarşamba 09.30-10.30
Kimya Buse KARAGÖZ Pazartesi 11.00-12.00 Cuma 13.00-14.00
İngilizce Aslı AŞKIN Salı 09.30-10.30 Perşembe 10.00-11.00
İngilizce E. Çağlayan NAZLICA Perşembe 13.00-14.00 Cuma 11.00-12.00
İngilizce Meryem TOPARLAK Pazartesi 09.30-10.30 Salı 10.00-11.00
İngilizce N. Arzu KOTAN Perşembe 09.30-10.30 Cuma 13.00-14.00
İngilizce Esma EREM Salı 15.00-16.00 Cuma 13.00-14.00
İngilizce Anthonia Olussola AFSLUMA Salı 13.00-14.00 Cuma 10.00-11.00
Almanca Gülcan IŞIK Salı 09.30-10.30 Cuma 15.00-16.00
Almanca Dilek ALTINIŞIK Salı 13.00-14.00 Cuma 11.00-12.00
Tarih Kahraman UZAN Pazartesi 14.35-15.25 Çarşamba 15.20-16.05
Coğrafya Arzu IŞIK Çarşamba 13.00-14.00 Cuma 09.30-10.30
Felsefe Yasemin EREN Çarşamba 11.00-12.00 Cuma 11.00-12.00
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Mehmet KÖSTEKLİ Salı 11.00-12.00 Çarşamba 15.30-16.30
Beden Eğitimi ve Spor Nejat SEVİM Salı 11.00-12.00 Perşembe 13.00-14.00
Beden Eğitimi ve Spor Tuğba MUTVAR Salı 13.30-14.30 Perşembe 13.30-14.30
Görsel Sanatlar Gönül KAPLAN SONER Salı 13.00-14.00 Çarşamba 15.30-16.30
Müzik Özlem HOCAOĞLU Pazartesi 16.10-16.55 Çarşamba 15.30-16.30
Bilgisayar Yahya DOĞAN Pazartesi 10.00-11.00 Çarşamba 14.00-15.00
               

 

 

                                                                                                                             Nail Yurdakul GÜLŞEN

                                                                                                              Çanakkale Özel Fen Lisesi Müdürü