ÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU VE FEN LİSESİ MEZUNLARIMIZI GELECEĞE UĞURLADIK

“Bilmek en büyük güçtür bu çağda.

Öğrenmek, durmadan öğrenmek

İster burada, ister orada

Gençler karanlıkları delecek.”

 

 

Çanakkale Özel Fen ve Anadolu Lisesi mezunlarımızı, 30 Mayıs Perşembe günü görkemli bir mezuniyet töreniyle geleceğe uğurladık. Programda mezunlarımızın anılarına, birlikte seslendirdikleri şarkılara yer verildi. Okul Müdürü Nail Yurdakul GÜLŞEN, güzel bir gelecek hazırlama adına bir lider olarak elinden gelen çabayı gösterdiği mezunlarımızı iyi dilekleriyle mutlu, başarılı yarınlara uğurladı. Velilerimiz, konuklarımız duygu dolu anlar yaşadılar.

Çanakkale Özel Anadolu Lisesi okul birincimiz 12-B sınıfı öğrencimiz Sude Aleyna ÇAKIR, ikincimiz 12-B sınıfı öğrencimiz Zeynep Derin BOYACIOĞLU, üçüncümüz 12-A sınıfı öğrencimiz Atakan DÖNER oldu.

Çanakkale Özel Fen Lisesi okul birincimiz 12-A sınıfı öğrencimiz Nedim Can DANACI, ikincimiz 12-A sınıfı öğrencimiz Melih KABAN, üçüncümüz 12-A sınıfı öğrencimiz Semih KABAN oldu.

Törenin sonunda mezunlarımız dileklerini yazdıkları balonları ve keplerini coşkuyla gökyüzüne attılar. Bizlerde de öğrencilerimizden ayrılmanın hüznü ve onları güzel bir geleceğe uğurlamanın sevinci vardı.

Yolunuz açık olsun sevgili gençler!