2018-2019 Eğitim Öğretim Yılımız Coşkuyla Başladı

Çanakkale Koleji olarak 2018-2019 eğitim öğretim yılına coşkulu bir törenle merhaba dedik. Saat 09.30’da tören alanımızda toplanan öğrenci, öğretmen ve velilerimiz; 23. eğitim öğretim yılına İlk ve Ortaokul Müdürümüz Davut Yılmaz’ın konuşması, okunan şiir ve coşkuyla söylenen şarkılar eşliğinde merhaba dedi.

Öğrencilerini ana sınıfından üniversiteye kadar taşıyan okulumuz ayrıca saat 10.00’da konferans salonunda tören düzenledi. İlkokul koromuzun seslendirdiği şarkıların ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören İlk ve Ortaokul Müdürü Sayın Davut Yılmaz’ın konuşması ile devam etti. Her geçen yıl sorumluluklarının bilincinde, branşlarında başarılı öğretmenlerle gücüne güç katan okulumuza yeni gelen öğretmenlere, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Karakaş rozetlerini takarak başarılar diledi.

Eğitim öğretim yılının ilk dersini vermek için gelen FİGENSOFT şirketinin Ceo’su Sayın İsmail BAYRAKTAR ’ın yaptığı akıcı konuşma ve anlattıkları öğrencilerimizin çok ilgisini çekti.

Çanakkale Koleji olarak yeni eğitim-öğretim yılında da başarılar yine bizim diyor, bu eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize mutluluklar getirmesini diliyoruz.