CAMBRIDGE VE FIT IN DEUTSCH SERTİFİKA TÖRENİ

Çanakkale Koleji olarak uluslararası geçerliliği olan Cambridge ve Fit In Deutsch sınavlarına her yıl olduğu gibi bu yıl da katıldık. Geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen sınavların sonuçları açıklanarak sertifikalar yapılan törenle öğrencilerimize teslim edildi.

Çanakkale Koleji olarak toplam 215 öğrencimizle Cambridge English sınavlarına, 22 öğrencimizle Fit In Deutsch sınavlarına katıldık. Sertifikalarını heyecan ve merakla bekleyen öğrencilerimiz, açıklanan sonuçlarla çok mutlu oldular. Tören esnasında Cambridge English British Side sınav müdürü Songül ÖMÜRDAĞ, törene davet edilen velilerimize ve öğrencilerimize interaktif bir sunum yaparak sınavlar hakkında bilgilendirme yaptı.

Çanakkale Koleji olarak Cambridge English ve Fit In Deutsch  sınavlarının çok önemli olduğunun farkındayız ve her yıl okul olarak katılmaktayız. Bu sınavlar adayların uluslararası alanda İngilizce seviyelerini en iyi derecede belgelendirebileceği, geçerlilik anlamında en çok bilinen ve güvenilen sınav sistemidir.

Çanakkale Koleji ailesi olarak, sınava katılan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini diliyoruz.